Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı İç Kontrol Sistemi Toplantısı 15.10.2019
20 Aralık 2019Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı İç Kontrol Daire Başkanlığı ile İç Kontrol Sistemi Konusunda 15.10.2019 Tarihinde Toplantı Yapılmıştır.

Strateji Geliştirme Başkanlığı,  İç Kontrol Dairesi Başkanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı İç Kontrol Daire Başkanlığı Başkanları ve personeli ile Bakanlığımızda iç kontrol sisteminde gelinen nokta üzerinde görüş ve paylaşım toplantısı düzenlenmiştir.

Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı,  İç Kontrol Dairesi Başkanı Abdullah Yusuf UĞUZ ile Tarım ve Orman Bakanlığı İç Kontrol Daire Başkanı Müjgan ÖZBEK açılış ve tanışma konuşmasından sonra iki Bakanlıkta İç Kontrol Sisteminde gelinen noktaya ilişkin sunumlar gerçekleştirilmiş ve görüş alışverişinde bulunulmuştur. Toplantı sonucunda yapılacak olan bu tür toplantılara diğer kamu kurumlarının da davet edilerek halkanın büyümesi ve koordinesinin de Tarım ve Orman Bakanlığı İç Kontrol Dairesi Başkanı Müjgan ÖZBEK tarafından yapılması gerektiğinde görüş birliğine varılmış ve toplantı tamamlanmıştır.

Bakanlığımız İç Kontrol Dairesi Başkanlığı personeli ve Tarım ve Orman Bakanlığı İç Kontrol Daire Başkanlığı personelinin’ de katılımı ile İç Kontrol Sistemi Konusunda 15.10.2019 tarihinde Başkanlığımızda toplantı düzenlenmiştir.