Tecrübe Paylaşımı Toplantısı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Mehmet İSLAMOĞLU’ nun katılımıyla 25.12.2019 tarihinde yapılmıştır
30 Aralık 2019

1-Kapak Resmi.jpg
İç Kontrol Eylem Planı E.13.2.1’de “Birim amirlerinin kurumsallaşma kapsamında personelleri ile üç ayda bir toplantı yapmalarının sağlanması” denilmektedir. İlgili eylem gereği Strateji Geliştirme Başkanlığı organizasyonunda Tecrübe Paylaşımı Toplantısı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Mehmet İSLAMOĞLU’ nun konuşmacı olarak katılımıyla 25 Aralık 2019 tarihinde Bakanlığımız zemin kat konferans salonunda 73 personelin katılımı ile yapılmıştır.

Yapılan Toplantıya Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Abdulvahit SÖZÜER, Başkanlığımız Daire Başkanları ve tüm Başkanlık personelinin katılımı sağlanmıştır. Başkanlığımızca yapılan Etik Slogan yarışmasında birinci olan personelimiz Ali Sait ATAÇ'a Bakanlığımız anısı olarak hediyesi Sayın Mehmet İSLAMOĞLU tarafından verilmiştir.

Uzun yıllar Strateji Geliştirme Başkanlığı da yapan Yönetim Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet İSLAMOĞLU 5018 Sayılı Kanunun yayımından sonra Bakanlıklarda Strateji Geliştirme Başkanlıklarının kuruluş süreci ile Strateji Geliştirme Başkanlığındaki tecrübelerini Başkanlık personeli ile paylaşmış olup serbest kürsü kapsamında ise Genel Müdürlüğü ile ilgili Başkanlık personelinin sorularını da cevaplamıştır.


  • 1-Kapak Resmi.jpg
  • 5.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 2.jpg