Strateji Geliştirme Başkanlığı ve TÜSSİDE iş birliği ile 13-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Süreç ve İç Kontrol Yönetimi Eğitimi
22 Ocak 2020

Başkanlığımız organizasyonunda İç Kontrol Dairesi Başkanlığı personeline yönelik 13-17 Ocak 2020 tarihleri arasında TÜBİTAK TÜSSİDE (Türkiye Sevk ve İdare Enstitüsü) tarafından Bakanlığımız zemin kat 5 nolu Eğitim ve toplantı salonunda, Süreç ve Risk Yönetimi, İç Kontrol Sistemi, Kontrol Ortamı, Kontrol Faaliyetleri, Bilgi İletişim, İzleme Standartları ve İç Kontrol Eylem Planı konularında eğitim düzenlenmiştir.

Düzenlenen eğitim Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Abdulvahit SÖZÜER’ in açılış konuşması ile başlamıştır. Beş gün süren eğitime İç Kontrol Dairesi Başkanımız Sayın Abdullah Yusuf UĞUZ ve tüm İç Kontrol Dairesi personeli katılım sağlamıştır. Ayrıca 16 Ocak tarihinde Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Yönetim ve Kontrol Dairesi ve İç Denetim ve Merkezi Uyumlaştırma Dairesi Başkanı Sn. Mehmet BÜLBÜL’de katılım sağlayarak görüş ve önerilerini paylaşmıştır.

TÜBİTAK TÜSSİDE Eğitmenleri Uzman Araştırmacı Hanife BİLLERLİOĞLU ile İç Kontrol Danışmanı Günkut GÜRŞEN tarafından 13-17 Ocak 2020 tarihleri arasında Süreç ve İç Kontrol Yönetimi konularında atölye ve grup çalışmaları yapılmış genel değerlendirmelerden sonra Katılım Belgelerinin teslimi ile 17 Ocak tarihinde eğitim tamamlanmıştır.

 
  • Manşet.jpeg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg